Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > H12WD48110-10
H12WD48110-10
H12WD48110-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά H12WD48110-10 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος H12WD48110-10
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 110A 48-660V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος H12WD48110-10 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 110A 48-660V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 48V ~ 660V
Τάση - Είσοδος 4 ~ 32VDC Στυλ λήξης Screw Terminal
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά H12WD
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Hockey Puck
Τύπος εξόδου AC τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τρέχουσα φορτίο 110A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant