DRA4D250E6
DRA4D250E6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DRA4D250E6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DRA4D250E6
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή RELAY CONTACT H-BRG 250VDC 6A
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 394 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DRA4D250E6 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή RELAY CONTACT H-BRG 250VDC 6A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Κινητήρες, σωληνοειδή, πρόγραμμα οδήγησης σανίδες/ Βάρος -
Τάσης - Προμήθεια 15 ~ 32 VDC Τάση - Φορτίο 1 ~ 250 V
Τύπος Module Σειρά DRA4D
Αλλα ονόματα CC2435
DRA4D250E6-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 60°C
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Reversing Relay 15 ~ 32 VDC Supply 6A 1 ~ 250 V Load
Τρέχουσες - εξόδου 6A Έλεγχος / Τύπος μονάδας δίσκου Reversing Relay