DRA4D100E12
DRA4D100E12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DRA4D100E12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DRA4D100E12
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή RELAY CONTACT H-BRG 100VDC 12A
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 367 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DRA4D100E12 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή RELAY CONTACT H-BRG 100VDC 12A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Κινητήρες, σωληνοειδή, πρόγραμμα οδήγησης σανίδες/ Βάρος -
Τάσης - Προμήθεια 15 ~ 32 VDC Τάση - Φορτίο 1 ~ 100 V
Τύπος Module Σειρά DRA4D
Αλλα ονόματα CC2080
DRA4D100E12-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 60°C
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Reversing Relay 15 ~ 32 VDC Supply 12A 1 ~ 100 V Load
Τρέχουσες - εξόδου 12A Έλεγχος / Τύπος μονάδας δίσκου Reversing Relay