DRA4D100D12
DRA4D100D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DRA4D100D12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DRA4D100D12
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή RELAY CONT H-BRG 100VDC 12A
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 405 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DRA4D100D12 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή RELAY CONT H-BRG 100VDC 12A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Κινητήρες, σωληνοειδή, πρόγραμμα οδήγησης σανίδες/ Βάρος -
Τάσης - Προμήθεια 5 ~ 15 VDC Τάση - Φορτίο 1 ~ 100 V
Τύπος Module Σειρά DRA4D
Αλλα ονόματα CC1808 Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 60°C
Αριθμός Motors 1 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Τύπος κινητήρα Brushed DC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση - Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα DRA Series
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Reversing Relay 5 ~ 15 VDC Supply 12A 1 ~ 100 V Load
Τρέχουσες - εξόδου 12A Έλεγχος / Τύπος μονάδας δίσκου Reversing Relay