Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > ST4EC202
ST4EC202
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST4EC202 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST4EC202
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2K OHM 0.25W PC PIN TOP
Product parameter
Αριθμός μέρος ST4EC202 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2K OHM 0.25W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 112523 pcs Φύλλο δεδομένων ST-4 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm) Σειρά ST4
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα ST-4EC 2K OHM (202)
ST-4EC202
Αριθμό των στροφών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 2 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment