Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > ST4EC200
ST4EC200
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST4EC200 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST4EC200
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20 OHM 0.25W PC PIN TOP
Product parameter
Αριθμός μέρος ST4EC200 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 20 OHM 0.25W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103276 pcs Φύλλο δεδομένων ST-4 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm) Σειρά ST4
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 20 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα ST-4EC 20 OHM (200)
ST-4EC200
Αριθμό των στροφών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 20 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment