Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > ST4EC100
ST4EC100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST4EC100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST4EC100
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN TOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST4EC100 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 119219 pcs Φύλλο δεδομένων ST-4 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm) Σειρά ST4
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα ST-4EC 10 OHM (100)
ST-4EC100
Αριθμό των στροφών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment