Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > F412R-24MB
F412R-24MB
F412R-24MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F412R-24MB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F412R-24MB
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F412R-24MB Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14941 pcs Φύλλο δεδομένων F412R
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 12.20mm
Βάρος 0.044 lb (19.96g) Εύρος τάσης 20.4 ~ 26.4VDC
Τάση - Ονομαστική 24VDC Λήξη 2 Wire Leads
στατική πίεση 0.102 in H2O (25.5 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 41mm L x 41mm H
Σειρά F412R RPM 5400 RPM
Ισχύς (Watts) 960mW Αλλα ονόματα 563-1140
F412R24MB
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Θόρυβος 23.0 dB(A)
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.040A