Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > F412R-12LLB
F412R-12LLB
F412R-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F412R-12LLB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F412R-12LLB
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F412R-12LLB Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13447 pcs Φύλλο δεδομένων F412R
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 12.20mm
Βάρος 0.044 lb (19.96g) Εύρος τάσης 10.2 ~ 13.8VDC
Τάση - Ονομαστική 12VDC Λήξη 2 Wire Leads
στατική πίεση 0.047 in H2O (11.8 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 41mm L x 41mm H
Σειρά F412R RPM 3750 RPM
Ισχύς (Watts) 480mW Αλλα ονόματα 563-1134
F412R12LLB
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Θόρυβος 14.0 dB(A)
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.040A