Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > F412R-12LB
F412R-12LB
F412R-12LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F412R-12LB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F412R-12LB
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F412R-12LB Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15687 pcs Φύλλο δεδομένων F412R Series
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 12.20mm
Βάρος 0.044 lb (19.96g) Εύρος τάσης 10.2 ~ 13.8VDC
Τάση - Ονομαστική 12VDC Λήξη 2 Wire Leads
στατική πίεση 0.059 in H2O (14.7 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 41mm L x 41mm H
Σειρά F412R RPM 4200 RPM
Ισχύς (Watts) 480mW Αλλα ονόματα 563-1136
F412R12LB
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Θόρυβος 16.0 dB(A)
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.040A