Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > CZRER52C20
CZRER52C20
CZRER52C20
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CZRER52C20 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CZRER52C20
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE ZENER 20V 150MW 0503
Product parameter
Αριθμός μέρος CZRER52C20 Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE ZENER 20V 150MW 0503 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 787199 pcs Φύλλο δεδομένων CZRER52C2 Thru 39
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 20V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0503 (1308 Metric) Σειρά -
Ισχύς - Max 150mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0503 (1308 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 50 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 20V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 15V