Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > CZRER52C13
CZRER52C13
CZRER52C13
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CZRER52C13 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CZRER52C13
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE ZENER 13V 150MW 0503
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CZRER52C13 Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE ZENER 13V 150MW 0503 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 829913 pcs Φύλλο δεδομένων CZRER52C2 Thru 39
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 13V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0503 (1308 Metric) Σειρά -
Ισχύς - Max 150mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0503 (1308 Metric) Αλλα ονόματα 641-1226-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 25 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 13V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 10V