Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > CZRER52C18
CZRER52C18
CZRER52C18
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CZRER52C18 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CZRER52C18
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE ZENER 18V 150MW 0503
Product parameter
Αριθμός μέρος CZRER52C18 Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE ZENER 18V 150MW 0503 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 794588 pcs Φύλλο δεδομένων CZRER52C2 Thru 39
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 18V
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0503 (1308 Metric) Σειρά -
Ισχύς - Max 150mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0503 (1308 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 50 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 18V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 14V