Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DDMAM78PM
DDMAM78PM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DDMAM78PM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DDMAM78PM
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DDMAM78PM Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5232 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
Σειρά 24308-Style, D*MAM Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 4
Αριθμός θέσεων 78 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A