Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DDMAM78PA101
DDMAM78PA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DDMAM78PA101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DDMAM78PA101
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DDMAM78PA101 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1275 pcs Φύλλο δεδομένων DDMAM78PA101
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
Σειρά 24308-Style, D*MAM Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDDMAM78PA101 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 4 Αριθμός θέσεων 78
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A