Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DDMAM50SNMBK52
DDMAM50SNMBK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DDMAM50SNMBK52 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DDMAM50SNMBK52
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 713 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DDMAM50SNMBK52 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 713 pcs Φύλλο δεδομένων DDMAM50SNMBK52 Datasheet
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 5 (DD, D) Shell Υλικό, Finish Brass, Gold Plated
Σειρά 24308-Style, D*MAM Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal