Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub, D-σχήματος - θήκες > DBMA44SNMK52F0
DBMA44SNMK52F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DBMA44SNMK52F0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DBMA44SNMK52F0
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 44 F CRIMP HD NM G
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 987 pcs
Τιμή Αναφοράς
Product parameter
Αριθμός μέρος DBMA44SNMK52F0 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 44 F CRIMP HD NM G Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 987 pcs Φύλλο δεδομένων DBMA44SNMK52F0
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) High Density
Shell Υλικό, Finish Brass, Gold Plated Shell Τέλος Πάχος 50µin (1.27µm)
Σειρά D*MA Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDBMA44SNMK52F0 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 44
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 200 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Thermoplastic Λεπτομερής περιγραφή Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 44 Position