Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > DBMA44SNMB
DBMA44SNMB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DBMA44SNMB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DBMA44SNMB
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 965 pcs
Τιμή Αναφοράς
Product parameter
Αριθμός μέρος DBMA44SNMB Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 44POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 965 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 22-28 AWG
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Crimp
Σειρά D*MA Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDBMA44SNMB Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 44
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας Machined Επικοινωνία Τέλος Πάχος 50.0µin (1.27µm)
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets
Στυλ Connector D-Sub, High Density Χρώμα -
Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:DBMA44SNMBK47
  • Κατασκευαστές:Cannon
  • Σε απόθεμα:796
  • Μέρος#:DBMA44SK126
  • Σε απόθεμα:642
  • Μέρος#:DBMA44SF0
  • Περιγραφή:DSUB 44 F CRIMP
  • Σε απόθεμα:1941
  • Μέρος#:DBMA44SNMBK52F0
  • Περιγραφή:DSUB 44 F CRIMP HD NMB G
  • Σε απόθεμα:805
  • Μέρος#:DBMA44SNMBK52
  • Σε απόθεμα:657
  • Μέρος#:DBMA44SF225
  • Σε απόθεμα:1316
  • Μέρος#:DBMA44SNMK47F0
  • Περιγραφή:DSUB 44 F
  • Σε απόθεμα:789
  • Μέρος#:DBMA44SNM
  • Σε απόθεμα:909
  • Μέρος#:DBMA44SNMBK47F0
  • Περιγραφή:DSUB 44 F NMB