Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub, D-σχήματος - θήκες > DBMA44SNMF0
DBMA44SNMF0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DBMA44SNMF0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DBMA44SNMF0
Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 44 F
Product parameter
Αριθμός μέρος DBMA44SNMF0 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή DSUB 44 F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1158 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) High Density
Shell Υλικό, Finish Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium Shell Τέλος Πάχος -
Σειρά D*MA Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα IDBMA44SNMF0 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 44
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 200 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Thermoplastic Λεπτομερής περιγραφή Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 44 Position