Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP4B-1R0-R
UP4B-1R0-R
UP4B-1R0-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP4B-1R0-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP4B-1R0-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1UH 17.3A 2.3 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
275 pcs550 pcs825 pcs
1375 pcs2750 pcs6875 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UP4B-1R0-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1UH 17.3A 2.3 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77202 pcs Φύλλο δεδομένων UNI-PAC (-R)
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά UNI-PAC™ Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1189-2
UP4B-1R0
UP4B-1R0-ND
UP4B1R0R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.310" (7.87mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Wirewound Inductor 17.3A 2.3 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 2.3 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 17.3A Τρέχουσες - Κορεσμός 37.3A