Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP4B-6R8-R
UP4B-6R8-R
UP4B-6R8-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP4B-6R8-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP4B-6R8-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 8.3A 10 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UP4B-6R8-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 8.3A 10 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55165 pcs Φύλλο δεδομένων UNI-PAC (-R)
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά UNI-PAC™ Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1765-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.310" (7.87mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 8.3A 10 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 10 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 8.3A Τρέχουσες - Κορεσμός 14.1A