Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP4T-150-R
UP4T-150-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP4T-150-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP4T-150-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 15UH 5.5A 25.9 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος UP4T-150-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 15UH 5.5A 25.9 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5256 pcs Φύλλο δεδομένων UP4T DrawingUP4T Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.669" Dia (17.00mm) θωράκιση Unshielded