Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP4B-101-R
UP4B-101-R
UP4B-101-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP4B-101-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP4B-101-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100UH 2A 170 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
275 pcs550 pcs825 pcs
1375 pcs2750 pcs6875 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UP4B-101-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100UH 2A 170 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74313 pcs Φύλλο δεδομένων UNI-PAC (-R)
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά UNI-PAC™ Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1093-2
UP4B-101
UP4B-101-ND
UP4B101R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.310" (7.87mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 170 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 170 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Τρέχουσες - Κορεσμός 3.6A