Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP2UC-221-R
UP2UC-221-R
UP2UC-221-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP2UC-221-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP2UC-221-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs1200 pcs3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UP2UC-221-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101237 pcs Φύλλο δεδομένων UP2UC SeriesUP2UC DrawingUP2UC Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά UNI-PAC™ 2UC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 283-4084-2
UP2UC-221
UP2UC-221-ND
UP2UC-221-R-ND
UP2UC221R
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 220µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.205" (5.21mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 220µH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 610 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 610 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 800mA Τρέχουσες - Κορεσμός 800mA