Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP2UC-150-R
UP2UC-150-R
UP2UC-150-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP2UC-150-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP2UC-150-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 15UH 3.1A 46 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UP2UC-150-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 15UH 3.1A 46 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96045 pcs Φύλλο δεδομένων UP2UC SeriesUP2UC DrawingUP2UC Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) θωράκιση Unshielded