Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > UP2UC-220-R
UP2UC-220-R
UP2UC-220-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UP2UC-220-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UP2UC-220-R
Κατασκευαστής Eaton
Περιγραφή FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs1200 pcs3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UP2UC-220-R Κατασκευαστής Eaton
Περιγραφή FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101639 pcs Φύλλο δεδομένων UP2UC DrawingUP2UC SeriesUP2UC Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τάσης - Ανάλυση -
Χρήση Unshielded Τύπος Wirewound
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) Σειρά UNI-PAC™ 2UC
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ακροαματικότητα -
Πόλωση Nonstandard Άλλα ονόματα 283-4083-2
UP2UC-220
UP2UC-220-ND
UP2UC-220-R-ND
UP2UC220R
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή UP2UC-220-R Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.205" (5.21mm)
Τύπος υλικού 22µH Συχνότητα - Test 19MHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 85 mOhm Max Διευρυμένη περιγραφή 22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.7A 85 mOhm Max Nonstandard
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Διάμετρος - Ώμος -
Περιγραφή FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD Χρόνος καθυστέρησης 100kHz
Αντίσταση DC (DCR) 2.6A τρέχουσα Αξιολόγηση 2.7A