Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > S500-800-R
S500-800-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S500-800-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S500-800-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή S500 800MA BUSS FUSE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 24031 pcs
Τιμή Αναφοράς
Product parameter
Αριθμός μέρος S500-800-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή S500 800MA BUSS FUSE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24031 pcs Φύλλο δεδομένων S500 Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Σειρά S500
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Τήξη I²t 0.67
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.14 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 800mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A
εγκρίσεις BSI, CCC, CSA, cURus, IMQ, SEMKO, VDE
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:S500-8-R
  • Περιγραφή:S500 8A BUSS FUSE