Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > S500-630-R
S500-630-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S500-630-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S500-630-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή S500 630MA BUSS FUSE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 29779 pcs
Τιμή Αναφοράς
Product parameter
Αριθμός μέρος S500-630-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή S500 630MA BUSS FUSE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29779 pcs Φύλλο δεδομένων S500 Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Σειρά S500
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Τήξη I²t 0.35
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.2 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 630mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A
εγκρίσεις BSI, CCC, CSA, cURus, IMQ, SEMKO, VDE
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:S501-100-R
  • Περιγραφή:S501 100MA BUSS FUSE
  • Σε απόθεμα:19389
  • Μέρος#:S500-5-R
  • Περιγραφή:S500 5A BUSS FUSE