Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > S500-500-R
S500-500-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S500-500-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S500-500-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή S500 500MA BUSS FUSE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 27235 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S500-500-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή S500 500MA BUSS FUSE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27235 pcs Φύλλο δεδομένων S500 Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Σειρά S500
Χρόνος απόκρισης Fast Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Holder Τήξη I²t 0.18
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Fuse Τύπος Cartridge, Glass
DC κρύο αντίσταση 0.26 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A