Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > RL1218-152-R
RL1218-152-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RL1218-152-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RL1218-152-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND 1500UH 0.809A PEAK 2W THT DR
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 61486 pcs
Τιμή Αναφοράς
Product parameter
Αριθμός μέρος RL1218-152-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND 1500UH 0.809A PEAK 2W THT DR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61486 pcs Φύλλο δεδομένων RL1218 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.480" Dia x 0.709" L (12.20mm x 18.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RL1218
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Vertical Cylinder
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz Επαγωγή 1.5mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 810kHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1.5mH Unshielded Inductor 597mA 1.59 Ohm Max Radial, Vertical Cylinder
Αντίσταση DC (DCR) 1.59 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 597mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 809mA