Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > RL1218-472-R
RL1218-472-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RL1218-472-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RL1218-472-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 4.7MH 322MA 5.46 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος RL1218-472-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 4.7MH 322MA 5.46 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70241 pcs Φύλλο δεδομένων RL1218 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.480" Dia (12.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά RL1218 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 4.7mH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.709" (18.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 400kHz Λεπτομερής περιγραφή 4.7mH Unshielded Wirewound Inductor 322mA 5.46 Ohm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 5.46 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 322mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 457mA