Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > RL1218-102-R
RL1218-102-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά RL1218-102-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος RL1218-102-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1MH 677MA 1.23 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος RL1218-102-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 1MH 677MA 1.23 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55231 pcs Φύλλο δεδομένων RL1218 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.480" Dia (12.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά RL1218 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 1mH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.709" (18.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 1MHz Λεπτομερής περιγραφή 1mH Unshielded Wirewound Inductor 677mA 1.23 Ohm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 1.23 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 677mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 992mA