Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HCM1305-330-R
HCM1305-330-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HCM1305-330-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HCM1305-330-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 33UH 5.2A 85.5 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HCM1305-330-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 33UH 5.2A 85.5 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34723 pcs Φύλλο δεδομένων HCM1305 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά HCM1305 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 33µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 33µH Shielded Wirewound Inductor 5.2A 85.5 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 85.5 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 5.2A
Τρέχουσες - Κορεσμός 8A