Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HCM1305-2R2-R
HCM1305-2R2-R
HCM1305-2R2-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HCM1305-2R2-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HCM1305-2R2-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 20A 5.29 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs800 pcs1200 pcs2800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HCM1305-2R2-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 20A 5.29 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51770 pcs Φύλλο δεδομένων HCM1305 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά HCM1305 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1711-2
HCM13052R2R
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 20A 5.29 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 5.29 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 20A Τρέχουσες - Κορεσμός 32A