Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > HCM1305-100-R
HCM1305-100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά HCM1305-100-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος HCM1305-100-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 10UH 9A 21.9 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος HCM1305-100-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 10UH 9A 21.9 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39261 pcs Φύλλο δεδομένων HCM1305 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά HCM1305 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Wirewound Inductor 9A 21.9 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 21.9 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 9A
Τρέχουσες - Κορεσμός 16A