Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > FP0704-100-R
FP0704-100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FP0704-100-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FP0704-100-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100NH 38A SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FP0704-100-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100NH 38A SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64437 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις - θωράκιση Unshielded
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 100nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100nH Unshielded Toroidal Inductor 38A
Αντίσταση DC (DCR) - τρέχουσα Αξιολόγηση 38A