Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > FP0404R1-R065-R
FP0404R1-R065-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FP0404R1-R065-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FP0404R1-R065-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED INDUCTOR 65NH 24A SMT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FP0404R1-R065-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED INDUCTOR 65NH 24A SMT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84875 pcs Φύλλο δεδομένων FP0404 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά FP0404 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 65nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 65nH Unshielded Wirewound Inductor 19A 0.32 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 0.32 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 19A
Τρέχουσες - Κορεσμός 20A