Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > FP0505R1-R100-R
FP0505R1-R100-R
FP0505R1-R100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FP0505R1-R100-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FP0505R1-R100-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100NH 30A 0.38 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FP0505R1-R100-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100NH 30A 0.38 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98325 pcs Φύλλο δεδομένων FP0505R1 Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά FP0505R
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 283-4637-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 100nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100nH Unshielded Inductor 30A 0.38 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 0.38 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 30A
Τρέχουσες - Κορεσμός 24A