FS2L048NG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FS2L048NG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | FS2L048NG |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Belden |
| Περιγραφή | FS SJAD_LT OM2 48F OSP |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | FS2L048NG | Κατασκευαστής | Belden |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FS SJAD_LT OM2 48F OSP | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 7799 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Καλώδια, σύρματα | Σειρά | * |
| Αλλα ονόματα | BEL32602 | Λεπτομερής περιγραφή | Fiber Optic Cable |
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
FS2M-LTP - Κατασκευαστές:
Micro Commercial Components (MCC) - Περιγραφή:
DIODE 2A 1000V HSMA DO-214AC - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
FS2X1.5LG6NM - Κατασκευαστές:
Panduit - Περιγραφή:
WIRE DUCT SOLID BASE GRAY 6' - Σε απόθεμα:
FS2M-TP - Κατασκευαστές: