FS2L048ND
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FS2L048ND με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | FS2L048ND |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Belden |
| Περιγραφή | SJAD 48F OM2 OSP LT DRY |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | FS2L048ND | Κατασκευαστής | Belden |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | SJAD 48F OM2 OSP LT DRY | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 15726 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Καλώδια, σύρματα | Σειρά | * |
| Αλλα ονόματα | BEL32797 | Λεπτομερής περιγραφή | Fiber Optic Cable |
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
FS2M-TP - Κατασκευαστές:
Micro Commercial Components (MCC) - Περιγραφή:
DIODE 2A 1000V HSMA DO-214AC - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
FS2M-LTP - Κατασκευαστές: