FS2L012NG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FS2L012NG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | FS2L012NG |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Belden |
| Περιγραφή | FS_LT OM2 12F OSP UNI_12F_GEL |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | FS2L012NG | Κατασκευαστής | Belden |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FS_LT OM2 12F OSP UNI_12F_GEL | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 27755 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Καλώδια, σύρματα | Σειρά | * |
| Αλλα ονόματα | BEL32641 | Λεπτομερής περιγραφή | Fiber Optic Cable |
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
FS2J-TP - Κατασκευαστές:
Micro Commercial Components (MCC) - Περιγραφή:
DIODE 2A 600V HSMA DO-214AC - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
FS2K-LTP - Κατασκευαστές:
DIODE 2A 800V HSMA DO-214AC - Σε απόθεμα:
FS2K-TP - Κατασκευαστές:
FS2J-LTP - Κατασκευαστές: