Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH124-390
SCRH124-390
SCRH124-390
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH124-390 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH124-390
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 39UH 2.07A 132 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH124-390 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 39UH 2.07A 132 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 142712 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH124 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH124 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 39µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 39µH Shielded Inductor 2.07A 132 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 132 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.07A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.1A