Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH124-221
SCRH124-221
SCRH124-221
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH124-221 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH124-221
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 220UH 950MA 700 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH124-221 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 220UH 950MA 700 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 130368 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH124 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH124 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 595-1435-2
SCRH124-221M
SCRH124221
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 220µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 220µH Shielded Inductor 950mA 700 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 700 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 950mA Τρέχουσες - Κορεσμός 800mA