Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH124-331
SCRH124-331
SCRH124-331
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH124-331 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH124-331
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 330UH 780MA 990 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH124-331 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 330UH 780MA 990 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 123567 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH124 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH124 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 595-1436-2
SCRH124-331M
SCRH124331
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Inductor 780mA 990 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 990 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 780mA Τρέχουσες - Κορεσμός 500mA