Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC1813FH-1R2
SC1813FH-1R2
SC1813FH-1R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC1813FH-1R2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC1813FH-1R2
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 4.5A 17 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC1813FH-1R2 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 4.5A 17 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 152109 pcs Φύλλο δεδομένων SC1813FH Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC1813FH Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 4.5A 17 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 17 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 4.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 5.3A
Σχετικά προϊόντα
SC1812-471 Image
  • Μέρος#:SC1812-471
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 130MA 15 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:220947
SC1813FH-680 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 660MA 730 MOHM
  • Σε απόθεμα:134975
SC1813FH-220 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 1.2A 250 MOHM SMD
SC1813FH-101 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-101
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 540MA 1.11 OHM
SC1813FH-100 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 1.8A 110 MOHM SMD
SC1813FH-2R2 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-2R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 3.8A 35 MOHM SMD
SC1812-6R8 Image
  • Μέρος#:SC1812-6R8
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 1.23A 260 MOHM
SC1812-4R7 Image
  • Μέρος#:SC1812-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 1.32A 195 MOHM
SC1813FH-150 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 1.4A 170 MOHM SMD
SC1813FH-6R8 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-6R8
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 2.2A 80 MOHM SMD
SC1813FH-3R3 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-3R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 3.3A 43 MOHM SMD
SC1813FH-1R6 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-1R6
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.6UH 4.2A 25 MOHM SMD
SC1812-470 Image
  • Μέρος#:SC1812-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 450MA 1.43 OHM
  • Μέρος#:SC1812JKNPOWBN220
  • Κατασκευαστές:Yageo
  • Περιγραφή:CAP CER 22PF 250VAC NPO 1812
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 380MA 2.21 OHM
SC1813FH-470 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 800MA 470 MOHM
SC1813FH-330 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 920MA 350 MOHM
  • Μέρος#:SC1812KKX7RWBB102
  • Κατασκευαστές:Yageo
  • Περιγραφή:CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1812
SC1813FH-4R7 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD
SC1813FH-R18 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-R18
  • Περιγραφή:FIXED IND 180NH 11.2A 4.5 MOHM