Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC1812-4R7
SC1812-4R7
SC1812-4R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC1812-4R7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC1812-4R7
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 1.32A 195 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC1812-4R7 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 1.32A 195 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 189404 pcs Φύλλο δεδομένων SC1812 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 1.32A 195 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 195 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.32A
Τρέχουσες - Κορεσμός 750mA
Σχετικά προϊόντα
SC1812-680 Image
  • Μέρος#:SC1812-680
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 380MA 2.21 OHM
  • Σε απόθεμα:216199
SC1812-331 Image
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 190MA 8.84 OHM
  • Σε απόθεμα:207779
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 700MA 780 MOHM
SC1812-2R2 Image
  • Μέρος#:SC1812-2R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 1.55A 143 MOHM
SC1813FH-100 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-100
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 1.8A 110 MOHM SMD
SC1813FH-1R2 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-1R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 4.5A 17 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 470UH 130MA 15 OHM SMD
SC1813FH-1R6 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-1R6
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.6UH 4.2A 25 MOHM SMD
SC1812-1R0 Image
  • Μέρος#:SC1812-1R0
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 1.75A 104 MOHM SMD
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 500MA 1.3 OHM SMD
SC1812-6R8 Image
  • Μέρος#:SC1812-6R8
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 1.23A 260 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 240MA 5.2 OHM
SC1812-1R5 Image
  • Μέρος#:SC1812-1R5
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 1.64A 117 MOHM
SC1813FH-150 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-150
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 1.4A 170 MOHM SMD
  • Μέρος#:SC1812KKX7RWBB102
  • Κατασκευαστές:Yageo
  • Περιγραφή:CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1812
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 450MA 1.43 OHM
  • Μέρος#:SC1812JKNPOWBN220
  • Κατασκευαστές:Yageo
  • Περιγραφή:CAP CER 22PF 250VAC NPO 1812
SC1812-3R3 Image
  • Μέρος#:SC1812-3R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 1.42A 169 MOHM
SC1813FH-101 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-101
  • Περιγραφή:FIXED IND 100UH 540MA 1.11 OHM
SC1813FH-220 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 1.2A 250 MOHM SMD