Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SC1813FH-R18
SC1813FH-R18
SC1813FH-R18
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SC1813FH-R18 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SC1813FH-R18
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 180NH 11.2A 4.5 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SC1813FH-R18 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 180NH 11.2A 4.5 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 146061 pcs Φύλλο δεδομένων SC1813FH Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.350" L x 0.240" W (8.89mm x 6.10mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SC1813FH Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 180nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 180nH Unshielded Wirewound Inductor 11.2A 4.5 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 4.5 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 11.2A
Τρέχουσες - Κορεσμός 14A
Σχετικά προϊόντα
SC1813FH-R33 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-R33
  • Κατασκευαστές:Bel
  • Περιγραφή:FIXED IND 330NH 10A 5.2 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:168080
SC1813FH-1R2 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-1R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 4.5A 17 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:152109
SC185JULTRT Image
  • Μέρος#:SC185JULTRT
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:IC REG BUCK 1.8V 4A SYNC 16MLPQ
SC1813FH-1R6 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-1R6
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.6UH 4.2A 25 MOHM SMD
SC185HULTRT Image
  • Μέρος#:SC185HULTRT
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:IC REG BUCK 1.5V 4A SYNC 16MLPQ
SC185LULTRT Image
  • Μέρος#:SC185LULTRT
  • Περιγραφή:IC REG BUCK 2.5V 4A SYNC 16MLPQ
SC185EULTRT Image
  • Μέρος#:SC185EULTRT
  • Περιγραφή:IC REG BUCK 1.2V 4A SYNC 16MLPQ
SC1813FH-R47 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-R47
  • Περιγραφή:FIXED IND 470NH 8A 9.5 MOHM SMD
SC1813FH-470 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-470
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 800MA 470 MOHM
SC1813FH-2R2 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-2R2
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 3.8A 35 MOHM SMD
SC1813FH-3R3 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-3R3
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 3.3A 43 MOHM SMD
SC1813FH-R56 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-R56
  • Περιγραφή:FIXED IND 560NH 7A 10 MOHM SMD
SC185BULTRT Image
  • Μέρος#:SC185BULTRT
  • Περιγραφή:IC REG BUCK 1V 4A SYNC 16MLPQ
SC1813FH-330 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-330
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 920MA 350 MOHM
  • Μέρος#:SC182ULTRT
  • Περιγραφή:IC REG BUCK SYNC SD 8MLPD
SC1813FH-680 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-680
  • Περιγραφή:FIXED IND 68UH 660MA 730 MOHM
SC1813FH-4R7 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-4R7
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 2.7A 54 MOHM SMD
SC1813FH-6R8 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-6R8
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 2.2A 80 MOHM SMD
SC183CULTRT Image
  • Μέρος#:SC183CULTRT
  • Περιγραφή:IC REG BUCK PROG 2A SYNC 16MLPQ
SC1813FH-220 Image
  • Μέρος#:SC1813FH-220
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 1.2A 250 MOHM SMD