Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > S1812R-124H
S1812R-124H
S1812R-124H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S1812R-124H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S1812R-124H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120UH 163MA 7.5 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S1812R-124H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120UH 163MA 7.5 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36993 pcs Φύλλο δεδομένων S1812(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 (4532 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) θωράκιση Shielded
Σειρά S1812R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα S1812R-124H 650 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 120µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 6MHz
Λεπτομερής περιγραφή 120µH Shielded Inductor 163mA 7.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 7.5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 163mA Τρέχουσες - Κορεσμός -