Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > S1812R-123F
S1812R-123F
S1812R-123F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S1812R-123F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S1812R-123F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 12UH 315MA 2 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S1812R-123F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 12UH 315MA 2 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20226 pcs Φύλλο δεδομένων S1812(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 (4532 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) θωράκιση Shielded
Σειρά S1812R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα S1812R-123F 650 TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 12µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 22MHz
Λεπτομερής περιγραφή 12µH Shielded Inductor 315mA 2 Ohm Max 1812 (4532 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 315mA Τρέχουσες - Κορεσμός -