Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > S1812R-122K
S1812R-122K
S1812R-122K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά S1812R-122K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος S1812R-122K
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 725MA 380 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος S1812R-122K Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 725MA 380 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62771 pcs Φύλλο δεδομένων S1812(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά S1812R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα S1812R-122K TR 500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 140MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Shielded Inductor 725mA 380 mOhm Max 1812 (4532 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 380 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 725mA Τρέχουσες - Κορεσμός -